Kontrol ve Teslimat

Kontrol ve Teslimat

Verilen siparişlerin ortalama teslimat süresi işlem yoğunluğuna göre 1-10 saat arasında değişmektedir. Çalışma saatleri göz önüne alınarak bu süreç yönetimi yapılır. 

Verilen siparişlerin işleme alınma süreci adım adım şu şekilde yapılmaktadır. 

  1. Sipariş kabul süreci: Site kurallarına göre süreç yönetilir.
  2. Kontrol süreci: Sipariş için bize gönderilen görsellerin uygunluk kontrol süreci.
  3. İşlem süreci: Kurallara uygun içerikler yapay zeka motoruna verilecek sonuç çıktısı alınır.
  4. Sonuç kontrol süresi: Yapay zekanın verdiği sonuç çıktısı tasarımcılar tarafından kontrol edilir. sorun olan çalışmalarda yapay zeka yeniden programlanır. alınan en gerçekçi sonuç üzerinde mini düzeltmeler yapılır.
  5. Teslimat süreci: Tasarımcının onay verdiği son çıktı müşteri adresine gönderilir. 

Maliyet

Verilen hizmet kapsamında yapay zeka çalışması için gerekli alt yapının gereksinimleri GPU işlemleri, kullanılan yazılımların lisans bedelleri, yapay zekadan alınan sonuçların düzenlenmesine ilişkin personel giderleri ve diğer giderler hizmeti verilen ürünler için maliyet fiyatlarını oluşturmaktadır. 

Her çözüm fiyatının farklı olması yapay zeka motorunun işlem günü GPU kullanımına göre hesaplanmaktadır. 

Satış vergisi

Verilen hizmetlerin tamamında vergi ücretleri dahil olup yapılan ödeme karşılığı faturanız e-posta adresinize gönderilecektir.

Uluslararası Siparişler

Türkiye dışındaki ülkelerden gelen siparişler için süreç aynı şekilde ilerlemektedir. işlem zaman dilimi İstanbul/Türkiye saatine göre ilerleyecektir. Yasar sorumluluklar için Türkiye yasaları geçerli olacaktır.